
Шоколадна майка в рубчик з широкими бретелями на літо
635 ₴
571,50 ₴
- В наявності
- Код: 15714_темно-коричневый
Сайт v-trendi.com.ua, для консультації телефонуйте або пишіть Viber
Оплата:
- Накладений платеж із перед оплатою 100 грн (різниця оплачуєте під час отримання)
- Повне оплата на карту
- Пром оплата на сайті (повна оплата онлайн)
Оформити замовлення або отримати консультацію: На сайті через кошик 24 години, пишіть у чаті, пишіть вайбер, вкажіть код товару або приєднай фото, якщо є питання.
ОПИС:
Ми робимо заміри готових виробів! Щоб точно визначити розмір, зробіть виміри свого одягу сантиметровою стрічкою і порівняйте з таблицею.
Полуобхват
Тканина: високої еластичності |
Як зробити заміри

Параметри моделі
| Зріст: | 165 см |
| Груди: | 88 см |
| Талія: | 63 см |
| Стегна | 90 см |
| На моделі розмір: | S |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Майка |
| Міжнародний розмір | S |
| Колір | Коричневий |
| Тип тканини | Французький трикотаж |
| Склад | 59%, поліестер, 21%, еластан, 20%, бавовна |
| Стан | Новий |
- Ціна: 571,50 ₴


