
Жіноча літня майка на тонких еластичних бретелях
715 ₴
643,50 ₴
- В наявності
- Код: 15679_светло-желтый
Сайт v-trendi.com.ua, для консультації телефонуйте або пишіть Viber
Оплата:
- Накладений платеж із перед оплатою 100 грн (різниця оплачуєте під час отримання)
- Повне оплата на карту
- Пром оплата на сайті (повна оплата онлайн)
Оформити замовлення або отримати консультацію: На сайті через кошик 24 години, пишіть у чаті, пишіть вайбер, вкажіть код товару або приєднай фото, якщо є питання.
ОПИС:
Ми робимо заміри готових виробів! Щоб точно визначити розмір, зробіть виміри свого одягу сантиметровою стрічкою і порівняйте з таблицею.
Базова майка на тонких еластичних бретелях. Модель із кремового трикотажного куліру з кроєм, що облягає, та глибокими проймами.Полуобхват
Тканина: високої еластичності |
Як зробити заміри

Параметри моделі
| Зріст: | 165 см |
| Груди: | 88 см |
| Талія: | 63 см |
| Стегна | 90 см |
| На моделі розмір: | S |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Майка |
| Міжнародний розмір | XS |
| Колір | Жовтий |
| Тип тканини | Кулір |
| Склад | 92%, бавовна, 8%, еластан |
| Стан | Новий |
- Ціна: 643,50 ₴



