
Однотонна жіноча літня майка білого кольору з глибокою горловиною
594 ₴
534,60 ₴
- В наявності
- Код: 15144_белый
Сайт v-trendi.com.ua, для консультації телефонуйте або пишіть Viber
Оплата:
- Накладений платеж із перед оплатою 100 грн (різниця оплачуєте під час отримання)
- Повне оплата на карту
- Пром оплата на сайті (повна оплата онлайн)
Оформити замовлення або отримати консультацію: На сайті через кошик 24 години, пишіть у чаті, пишіть вайбер, вкажіть код товару або приєднай фото, якщо є питання.
ОПИС:
Біла обтисла майка на широких бретельках, виготовлена з бавовняного трикотажу. Модель із глибокою горловиною.
Ми робимо заміри готових виробів! Щоб точно визначити розмір, зробіть виміри свого одягу сантиметровою стрічкою і порівняйте з таблицею.
Полуобхват
Тканина: високої еластичності |
Як зробити заміри

Параметри моделі
| Зріст: | 168 см |
| Груди: | 90 см |
| Талія: | 63 см |
| Стегна | 90 см |
| На моделі розмір: | S |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Майка |
| Міжнародний розмір | S |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Коттон |
| Склад | 92%, бавовна, 8%, еластан |
| Стан | Новий |
- Ціна: 534,60 ₴


