
Жіноча лляна чорно-біла блуза з квітковим принтом і короткими рукавами
1 027 ₴
872,95 ₴
- В наявності
- Код: 15659_белый/черный
Сайт v-trendi.com.ua, для консультації телефонуйте або пишіть Viber
Оплата:
- Накладений платіж із попередньою 100 грн (різниця оплачуєте під час отримання)
- Повне оплата на карту
- Пром оплата на сайті (повна оплата онлайн)
Оформити замовлення або отримати консультацію.: На сайті через кошик 24 години, пишіть у чаті, пишіть вайбер, вкажіть код товару або приєднай фото, якщо є питання.
Ми робимо заміри готових виробів! Щоб точно визначити розмір, зробіть виміри свого одягу сантиметровою стрічкою і порівняйте з таблицею.
Чорно-біла квіткова лляна блуза в стилі Бохо-шик. Модель прямого вільного крою з V-подібною проймою горловини та суцільнокроєними приспущеними рукавами.Полуобхват
Тканина: низької еластичності |
Як зробити заміри

Параметри моделі
| Зріст: | 165 см |
| Груди: | 88 см |
| Талія: | 63 см |
| Стегна | 90 см |
| На моделі розмір: | S |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Блузка |
| Міжнародний розмір | S |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Льон |
| Склад | 65%, лен, 20%, хлопок, 15%, полиэстер |
| Силует | Розширений |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 872,95 ₴


