
Жіноча темно коричнева спідниця-шорти з екошкіри на запах з гумкою ззаду на поясі
987 ₴
888,30 ₴
- В наявності
- Код: 15070_темно-коричневый
Сайт v-trendi.com.ua наш номер для консультації та Viber на сайті
Оплата:
- Накладений платеж із попередньою 100 грн (різниця оплачуєте під час отримання), залатає вашу вапняність і прихід на пошту
- Полное оплата на карту
- Пром оплата на сайті (повна оплата онлайн)
Оформити замовлення або отримати консультацію.: На сайті через кошик 24 години, пишіть у чаті, пишіть вайбер, введіть код товару або під'єднай фото, якщо є питання.
Ми вимірюємо готові вироби! Щоб точно визначити розмір, зробіть заміри одягу сантиметровою стрічкою і порівняйте з таблицею.
Молодіжні спідниця-шорти із темно-коричневої еко-шкіри з передньою вставкою на запах. Модель із облягаючим кроєм та гумкою ззаду на поясі. Спідниця-шорти з таємною блискавкою.Полуобхват
Тканина: низкой эластичности |
Як зробити заміри

Параметри моделі
| Зріст: | 165 см |
| Груди: | 81 см |
| Талія: | 64 см |
| Стегна: | 90 см |
| На моделі розмір: | S |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип товару | Шорти |
| Колір | Коричневий |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Шкіра |
| Склад | 79%, поліестр, 21%эластан |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
- Ціна: 888,30 ₴



