
Прозоре кольорове боді в дрібну еластичну сітку з довгими рукавами
1 133 ₴
963,05 ₴
- В наявності
- Код: 14558_мультиколор
Сайт v-trendi.com.ua, для консультації дзвоніть або пишіть viber
Оплата:
- Накладна плата з передоплатою 100 грн (різниця оплачуєте під час отримання), гарантує вашу відвідуваність і прихід на пошту
- Повне оплата на карту
- Пром оплата на сайті (повна оплата онлайн)
Оформити замовлення або отримати консультацію.: На сайті через кошик 24 години, пишіть у чаті, пишіть вайбер, вкажіть код товару або приєднай фото, якщо є питання.
ОПИС ДО ТОВАРУ:
Принтоване боді облягаючого крою з довгими рукавами, виготовлене з еластичної сітки. Модель із закритою горловиною та застібкою на ластовиці.
Ми вимірюємо готові вироби! Щоб точно визначити розмір, зробіть заміри одягу сантиметровою стрічкою і порівняйте з таблицею.
Полуобхват
Рукав: 63 Тканина: высокой эластичности |
Як зробити заміри

Параметри моделі
| Зріст: | 165 см |
| Груди: | 88 см |
| Талія: | 63 см |
| Стегна: | 90 см |
| На моделі розмір: | S |
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Боді |
| Міжнародний розмір | M |
| Колір | Різні кольори |
| Тип тканини | Сітка |
| Склад | 79%, полиэстер, 21%, эластан |
| Стан | Новий |
- Ціна: 963,05 ₴



