
Жіноче боді з довгими прямими рукавами та вирізом на горловині з трикотажу
1 103 ₴
937,55 ₴
- В наявності
- Код: 14563_молочный
Сайт v-trendi.com.ua, для консультації дзвоніть або пишіть viber
Оплата:
- Накладна плата з передоплатою 100 грн (різниця оплачуєте під час отримання), гарантує вашу відвідуваність і прихід на пошту
- Повне оплата на карту
- Пром оплата на сайті (повна оплата онлайн)
Оформити замовлення або отримати консультацію.: На сайті через кошик 24 години, пишіть у чаті, пишіть вайбер, вкажіть код товару або приєднай фото, якщо є питання.
ОПИС ДО ТОВАРУ:
Молочне боді з довгими прямими рукавами та вирізом на горловині, виготовлене з трикотажного рубчика. Модель облягаючого крою із застібкою на ластовиці.
Ми вимірюємо готові вироби! Щоб точно визначити розмір, зробіть заміри одягу сантиметровою стрічкою і порівняйте з таблицею.
Полуобхват
Рукав: 61 Тканина: средней эластичности |
Як зробити заміри

Параметри моделі
| Зріст: | 170 см |
| Груди: | 86 см |
| Талія: | 62 см |
| Стегна: | 92 см |
| На моделі розмір: | S |
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Боді |
| Міжнародний розмір | S |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | 50%, хлопок, 50%, полиэстер |
| Стан | Новий |
- Ціна: 937,55 ₴



