
Облягаюче жіноче боді з трикотажного рубчика в білому кольорі із закритою горловиною на манжетці.
1 251 ₴
1 063,35 ₴
- В наявності
- Код: 14439_белый
Сайт v-trendi.com.ua, для консультації дзвоніть або пишіть viber
Оплата:
- Накладна плата з передоплатою 100 грн (різниця оплачуєте під час отримання), гарантує вашу відвідуваність і прихід на пошту
- Повне оплата на карту
- Пром оплата на сайті (повна оплата онлайн)
Оформити замовлення або отримати консультацію.: На сайті через кошик 24 години, пишіть у чаті, пишіть вайбер, вкажіть код товару або приєднай фото, якщо є питання.
ОПИС ДО ТОВАРУ:
Облягаючий білий боді з трикотажного рубчика із закритою горловиною на манжетці. Модель з довгими рукавами, драпіруванням та застібкою на ластівці.
Ми вимірюємо готові вироби! Щоб точно визначити розмір, зробіть заміри одягу сантиметровою стрічкою і порівняйте з таблицею.
Полуобхват
Рукав: 62 Тканина: высокой эластичности |
Як зробити заміри

Параметри моделі
| Зріст: | 173 см |
| Груди: | 86 см |
| Талія: | 61 см |
| Стегна: | 91 см |
| На моделі розмір: | S |
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Боді |
| Міжнародний розмір | S |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 063,35 ₴


