
Облягаюче жіноче еластичне боді в червоному кольорі з довгими рукавами з вирізами для великих пальців.
1 035 ₴
879,75 ₴
- В наявності
- Код: 14940A_красный
Сайт v-trendi.com.ua, для консультації дзвоніть або пишіть viber
Оплата:
- Накладна плата з передоплатою 100 грн (різниця оплачуєте під час отримання), гарантує вашу відвідуваність і прихід на пошту
- Повне оплата на карту
- Пром оплата на сайті (повна оплата онлайн)
Оформити замовлення або отримати консультацію.: На сайті через кошик 24 години, пишіть у чаті, пишіть вайбер, вкажіть код товару або приєднай фото, якщо є питання.
ОПИС ДО ТОВАРУ:
Молодіжний яскравий червоний боді, виконаний з утепленого еластика. Боді облягаючого крою з напівкруглою горловиною та довгими рукавами, декорованими вирізами для великих пальців. Модель із застібкою в районі ластівки.
Ми вимірюємо готові вироби! Щоб точно визначити розмір, зробіть заміри одягу сантиметровою стрічкою і порівняйте з таблицею.
Полуобхват
Рукав: 67-70* Тканина: высокой эластичности |
Як зробити заміри

Параметри моделі
| Зріст: | 165 см |
| Груди: | 88 см |
| Талія: | 63 см |
| Стегна: | 90 см |
| На моделі розмір: | S |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Боді |
| Міжнародний розмір | L |
| Колір | Червоний |
| Тип тканини | Еластан |
| Склад | 79%, поліестр, 21, %, еластан |
| Стан | Новий |
- Ціна: 879,75 ₴



